Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Claire Li

Numer telefonu : 86-15999718117

WhatsApp : +8615999718117

Free call

Program treningowy zespołu MF

May 25, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Program treningowy zespołu MF

Program treningowy zespołu MF

Zespół MF z powodzeniem przeprowadził w sierpniu program szkoleniowy, wszystkie zaangażowane osoby podniosły umiejętności sprzedaży i wzmocniły koncepcję pracy zespołowej, jest to bardzo istotne dla elastycznego zespołu.

 

najnowsze wiadomości o firmie Program treningowy zespołu MF  0


Zespół marketingu projektu oświetlenia Ming Feng jest jednym z zespołów marketingowych założonych i rozwijanych przez firmę.W celu zbudowania zespołu marketingu siły dośrodkowej, który ma odwagę walczyć i wygrywać, dział zarządzania marketingiem grupy wraz z działem zasobów ludzkich zorganizował stację „marketingu” Huizhou na świecie - specjalne szkolenie z sekwencji sprzedaży w 2019 roku W dniu 3 sierpnia 2019 r. W dziale sprzedaży projektu Huizhou z sukcesem odbyło się starannie przygotowane specjalne szkolenie dotyczące sekwencji sprzedaży.

Pod kierownictwem Xu Xianga, szefa działu zarządzania marketingiem grupowym 1 i Wu Wenzhu, kierownika szkolenia, szkolenie odbyło się w formie dzielenia się kursami i szkoleń zewnętrznych, mających na celu kultywowanie poczucia celu pracowników sprzedaży Huizhou, wyjaśnienie ich kariery kanały rozwoju, przekazują kulturową koncepcję grupy i zwiększają spójność i zdolność do pracy zespołowej zespołu marketingowego Huizhou.

 

najnowsze wiadomości o firmie Program treningowy zespołu MF  1

 

3 sierpnia o godzinie 10:00 wszyscy uczestnicy zebrali się w biurze projektu Huizhou na czas, aby oficjalnie rozpocząć dzień szkolenia.Szkolenie podzielone jest na cztery etapy: „przeszłe i obecne życie”, „przekonanie kulturowe”, „kanał promocji” i „granica systemu”, z działaniami rozwojowymi przeplatanymi pośrodku.

W module „poprzednie życie i obecne życie” kierownik Wu przedstawia ogólne wprowadzenie do rozwoju firmy, strategicznego wdrażania i osiągnięć w projektach, tak aby członkowie działu sprzedaży lepiej rozumieli sytuację firmy;

w module „przekonania kulturowe” kierownik Wu łączy czyny pracowników Jinghan z podstawowymi wartościami firmy, takimi jak „prawość, odpowiedzialność, innowacje i współpraca”, aby w sposób żywy wyjaśnić. Każdy uczestnik był głęboko poruszony kulturową koncepcją Jinghan i działaniami społecznymi;

„kanał promocji” systematycznie wprowadza model kompetencyjny, kanał awansu oraz kwalifikacje handlowców, dzięki czemu członkowie zespołów sprzedażowych mają większą jasność co do celu, ścieżki i kierunku rozwoju kariery;

„Granica systemu” przybiera formę klubu czytelnictwa z przewodnikiem, który organizuje wszystkich. Przeczytaj i podziel się wszelkiego rodzaju zasadami i przepisami działu sprzedaży, aby członkowie zespołu sprzedażowego mogli być bardziej ukierunkowani i wydajni w swojej przyszłej pracy.Wokół tematu „innowacja i współpraca” prowadzone są wszelkiego rodzaju gry rozwojowe.

 

Członkowie w pełni zdają sobie sprawę ze znaczenia ducha innowacyjności i ducha współpracy w pracy zespołowej przy realizacji zadań.Po szkoleniu dyrektor generalny Xu wyraził swoje oczekiwania i błogosławieństwo dla zespołu sprzedaży Huizhou na podstawie własnego doświadczenia.

Miał nadzieję, że będą mogli wytrwać w nauce i gromadzeniu się w swojej przyszłej pracy, kontynuować ducha jedności i współpracy oraz stworzyć więcej wspaniałych osiągnięć dla zespołu sprzedaży Huizhou!Z niecierpliwością oczekujemy również, że zespół sprzedaży Huizhou będzie mógł przejść przez wzloty i upadki, ale nie upadek, twardo i silniej, z jednym sercem i jednym umysłem, aby osiągnąć dobre wyniki!

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

mf_sales1@mingfeng-lighting.com
+8615999718117
15999718117
clairefighting
mf_sales1@mingfeng-lighting.com
86-15999718117
立即下载! 下载白皮书