Dom

Ming Feng Lighting Co.,Ltd. profil firmy

profil firmy
Ming Feng Lighting Co., Ltd jest jednym z wiodących produktów oświetleniowych LED, zlokalizowanym w prowincji Guangdong w Chinach. Fabryka oświetlenia LED Ming Feng produkuje oświetlenie wewnętrzne LED i zewnętrzną lampę LED. W przypadku oświetlenia wewnętrznego LED produkujemy lampy T8 LED, lampy LED w dół, płaski panel LED, w przypadku zewnętrznego oświetlenia LED produkujemy oświetlenie LED powodziowe, oświetlenie LED wysokiego składowania, oświetlenie sportowe LED i niektóre zewnętrzne oświetlenie LED światło. Wraz z szybkim wzrostem naszej sprzedaży na rynku, nasze badania i rozwój szybko się rozwijają, aby sprostać wymaganiom rynku.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy rozpoczyna badania nad projektowaniem świateł LED od 2014 roku, a teraz osiąga doskonałą wydajność w pełnym spektrum świateł do uprawy. Może pomóc Twoim roślinom zebrać do 2,0 gramów na wat.

Fabryka Ming Feng Lighting Co., Ltd powstała w 2009 roku i ma duże doświadczenie w eksporcie produktów oświetleniowych LED. Poświęcamy się w dziedzinie oświetlenia LED, aby opracować zorientowany na rynek produkt oświetleniowy LED. Jesteśmy z tego dumni, nasza fabryka może wyprodukować wyjątkowe światło LED o wysokim standardzie jakości.

Nasz główny rynek jest w Europie, Ameryce Południowej i Ameryce Północnej. Nasza fabryka znajduje się między portem Shenzhen a Kantonem, wygodnie jest odwiedzić naszą fabrykę i dostarczyć pojemnik do całego świata w oparciu o port Shenzhen. Fabryka Ming Feng Lighting świadczy usługi OEM dla wszystkich partnerów na całym świecie, Nasze światło LED ma wysoki standard jakości w rozsądnej i konkurencyjnej cenie, nasz projektant i inżynier pomagają naszemu oświetleniu LED w gustownym projekcie i doskonałej wydajności.

Ming Feng Lighting Co., Ltd serdecznie wita wszystkich partnerów odwiedzających naszą fabrykę i dzielących się pomysłami na światło LED. Fabryka Ming Feng Lighting pozostaje z Tobą przez cały czas, dzieląc się szczęściem światła LED, współpracujmy, aby stworzyć wyjątkową przyszłość.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Fabryka Ming Feng Lighting Co.Ltd powstała w 2000 roku i ma 14 lat doświadczenia w eksportowaniu produktów oświetleniowych LED. Skupiamy się na oświetleniu LED, aby opracować rynkowy produkt oświetleniowy LED. Jesteśmy z tego dumni, nasza fabryka może wyprodukować wyjątkowe światło LED o wysokim standardzie jakości.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : MF

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 5.4-8.0 Million

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Certyfikaty
立即下载! 下载白皮书