Dom

Ming Feng Lighting Co.,Ltd.

dobra jakość LED Flood Light o wysokiej mocy na sprzedaż
dobra jakość LED Flood Light o wysokiej mocy na sprzedaż
Pracuję z MF-Claire przez ostatnie 6 miesięcy, panna Claire wykazała pełną współpracę i profesjonalne działanie przez cały ten okres, i jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc współpracować z nią i firmą MF.

—— Ing. Ibrahim Amer-Hiszpania

Cześć, Claire, dzięki za ponowne doskonałe, będę rozpowszechniać twoje imię wśród rosnącej społeczności Wielkiej Brytanii! Byłeś bardzo pomocny.

—— Tom Strichen --- UK

To było wspaniałe doświadczenie z możliwością współpracy z tak profesjonalnym dostawcą jak MF i otrzymaniem od Ciebie najlepszych usług.

—— Shashi

I need more your 60pcs 200W Pionner led grow lights , This lamp work good for my flowers

—— Richard

MF is a reliable supplier of LED lighting products. I have known her and buy from the factory since 2009.

—— David Hale--USA

Professinonal across the MING FENG LIGHTING CO,.LTD company featured with best people such as Allen. I'm impressed!

—— Florian--UK

I must thanks a lot for MING FENG team, without their great support, especial the EXCELLENT DIALUX SIMULATION we can't win the parking lot project.

—— Ricardo--Brazil

I really would like to work with MING FENG, their professional service on the lighting solution and reliable products help me win much market!

—— Thierry Baron--UK

Im Online Czat teraz

Ming Feng Lighting Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd. Ming Feng Lighting Co.,Ltd.
Widok fabryki Widok fabryczny Sales and After-Sales Team GM Office Research And Development Dept. Production Line Production Line Production Line Photometric Tester Reflow Soldering Machine
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : MF
Ilość pracowników : 100~300
Coroczne wyprzedaże : 5.4-8.0 Million
Rok założenia : 2009
pc Export : 80% - 90%
Ming Feng Lighting Co., Ltd jest jednym z wiodących produktów oświetleniowych LED, zlokalizowanym w prowincji Guangdong w Chinach. Fabryka oświetlenia LED Ming Feng produkuje oświetlenie wewnętrzne LED i zewnętrzną lampę LED. W przypadku oświetlenia wewnętrznego LED produkujemy lampy T8 LED, lampy LED w dół, płaski panel LED, w przypadku zewnętrznego oświetlenia LED produkujemy oświetlenie LED powodziowe, oświetlenie LED wysokiego składowania, oświetlenie sportowe LED i niektóre zewnętrzne oświetlenie LED światło. Wraz z szybkim wzrostem naszej sprzedaży na rynku, nasze badania i rozwój szybko się rozwijają, aby sprostać wymaganiom rynku.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy rozpoczyna badania nad projektowaniem świateł LED od 2014 roku, a teraz osiąga doskonałą wydajność w pełnym spektrum świateł do uprawy. Może pomóc Twoim roślinom zebrać do 2,0 gramów na wat.

Fabryka Ming Feng Lighting Co., Ltd powstała w 2009 roku i ma duże doświadczenie w eksporcie produktów oświetleniowych LED. Poświęcamy się w dziedzinie oświetlenia LED, aby opracować zorientowany na rynek produkt oświetleniowy LED. Jesteśmy z tego dumni, nasza fabryka może wyprodukować wyjątkowe światło LED o wysokim standardzie jakości.

Nasz główny rynek jest w Europie, Ameryce Południowej i Ameryce Północnej. Nasza fabryka znajduje się między portem Shenzhen a Kantonem, wygodnie jest odwiedzić naszą fabrykę i dostarczyć pojemnik do całego świata w oparciu o port Shenzhen. Fabryka Ming Feng Lighting świadczy usługi OEM dla wszystkich partnerów na całym świecie, Nasze światło LED ma wysoki standard jakości w rozsądnej i konkurencyjnej cenie, nasz projektant i inżynier pomagają naszemu oświetleniu LED w gustownym projekcie i doskonałej wydajności.

Ming Feng Lighting Co., Ltd serdecznie wita wszystkich partnerów odwiedzających naszą fabrykę i dzielących się pomysłami na światło LED. Fabryka Ming Feng Lighting pozostaje z Tobą przez cały czas, dzieląc się szczęściem światła LED, współpracujmy, aby stworzyć wyjątkową przyszłość.

Szczegóły kontaktu
Ming Feng Lighting Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Claire Li

Tel: 86-15999718117

Faks: 86-0769-22036052

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

立即下载! 下载白皮书